נעים להכיר

כשהכרנו את יהודה ושומרון ואת בקעת הירדן, התאהבנו.

המרחב, האוויר הצח והנוף ההיסטורי והממכר מילאו אותנו בסיפוק, בגאווה ובציונות.

שליחות. מסירת דירה או בית היא אירוע מרגש עבורנו, לא רק בגלל הנכס, אלא בעיקר בגלל שזכינו להיות שותפים בבניין ארץ ישראל. תוכלו לחוש בזה בבחירת הפרויקטים שלנו, בצוות העובדים ובהתנהלות לאורך השנים.

מקצועיות. סטנדרט גבוה ותשומת לב לפרטים הקטנים הם לא ה'נהלים' שלנו, הם חלק מה- DNA שלנו. אנחנו מזמינים אותכם לגלות זאת בעצמכם בפרויקטים שבנינו עד כה.

החל בבחירת הספקים המקצועיים ביותר, דרך התכנון האדריכלי הייחודי והמוקפד ועד המפרט הטכני עם כל הפרטים הקטנים. הכל כדי ליצור בתים ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. החברה שמה דגש על בחירת שיטות בנייה חדשניות כמו גם חומרי הגלם המשובחים ביותר.

גב כלכלי חזק. התנהלות חכמה, ישירות, אמינות ומקצועיות הובילו את 'חמדת שומרון' למקום בו היא נמצאת היום. עם גב כלכלי חזק, אנו מעמידים לרשותכם את יכולתנו זו כדי לאפשר פריסת תשלומים נוחה, ולהבטיח לכם שהבית שלכם בידיים טובות.

שירותיות. אצלינו תקבלו שירות אישי, צמוד ומיטבי מהשיווק ועד האכלוס. אנחנו איתכם לאורך כל הדרך וחשוב לנו שתרגישו זאת. דברו איתנו ותגלו בעצמכם.

למה אנחנו - גרדו וגלו

בזכות הותק, כ"כ הרבה שנים בתחום שאין איך לחמוק מזה

כי הכל תחת מטרייה אחת,
יזם שהוא גם קבלן.

כל הלב לכל פרט.
זה בגנים שלנו

בזכות הצעירות. הרעננות,
המחשבה החדשנית.

שימוש בחומרים וטכניקות בסטדנטרט גבוה

צוות החברה

מייסד החברה

יחזקאל הוא החוזה, היוזם והרוח שמאחורי החברה. מייסד ושותף בחברת קונטרופ טכנולוגיות, שימש בעברו בתפקידי ניהול ופיתוח בתעשיות הביטחוניות והוביל תהליכים גדולים ומשמעותיים. לרשותו ניסיון מקצועי בהנדסת אלקטרוניקה ותואר שני במנהל עסקים.

מנכ''ל ושותף

שמעון הוא מהנדס בנין ויזם עם ניסיון מרשים בתכנון ובהקמה של פרויקטים. כבר למעלה מעשור שהוא מוביל את החברה קדימה, ויוזמתו ופועלו ניכרים בכל פרט. היכרותו המעמיקה עם עולם התכנון והבניה וחשיבתו היצירתית, מסייעת לו בהבאת פתרונות לאתגרים, כך שאתם תקבלו בית באיכות הגבוהה ביותר.

סמנכ''לית ושותפה

הילה מביאה לסגל המנהל של החברה את הצד הנשי. לאחר שסיימה בהצלחה לימודי תואר שני במנהל עסקים וצברה ניסיון רב, היא מנהלת ביד רמה את החברה. הילה דוגלת בשירות אישי ומקצועי ללקוח בכל שלב בתהליך ודואגת עבור הלקוחות לתוצרים הכי טובים שיש.

מנהל תכנון

עודד הגיע אלינו עם הרבה ניסיון בתחום הניהולי בצבא. עם ידע רב בתחום התכנון והפיתוח של פרויקטים בעולם הבניה, הוא מנהל את כל שלבי התכנון של החברה בצורה מוקפדת ובשיטות חדשניות. המחשבה שלו על כל פרט מביאה לתוצרים מוקפדים בתכנון מושלם.

מנהל פרויקטים

אייל הגיע לחברה עם ניסיון עשיר בניהול פרויקטים. עד שפגשתם את אייל אולי חשבתם שלנהל פרויקטים זו משימה קלה, אך אחרי שתראו אותו עובד תבינו שמדובר ביכולת פנומנלית של ירידה לפרטים הכי קטנים תוך ראייה רחבה. אייל מנהל בהצלחה את הפרויקטים של החברה.

מנהל פרויקט

איתי ביליה נושם את השטח לפני ולפנים, כך שאין דבר שנסתר מנגד עיניו. בהשכלתו הוא הנדסאי בניין, והוא הגיע לחברה אחרי שנים של ניהול פרויקטים למגורים. איתי מנהל בהצלחה רבה את הפרויקט במעלה אפרים. רוצים לראות? בואו לנוף הירדן.

מנהלת שיווק וקשרי לקוחות

ללינוי עולם השיווק מעולם לא היה זר. עם השכלה רחבה של תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במנהל עסקים ושיווק, בנוסף לניסיון בתחום השיווק ושירות הלקוחות, לינוי מנצחת על אגף השיווק והמכירות בחברה בהרבה חן ובהצלחה רבה.

מנהל רכש

עוז עושה כל מה שרק אפשר מול הספקים של הפרויקטים. עם ידע וניסיון בניהול רכש ולוגיסטיקה, עוז מביא לחברה את חומרי הגלם המשובחים ביותר כדי שבסופו של דבר הלקוח יקבל מוצר מושלם.

מנהל פרויקט

איתן הוא איש עשייה מהחומר הכי איכותי שיש. כל בוקר הוא מגיע לפדואל כשהמשימה שלו היא להגשים לאנשים את החלומות שלהם בצורה הטובה ביותר.

מנהל עבודה

משה סימן טוב הוא האיש שמיישם בשטח את כל המשימות שצריך. משה הוא דוגמה טובה למנהל אתר מוצלח שחי את השטח ומשחק במגרש הביתי. כן. משה גר במעלה אפרים.

ייעוץ ופיקוח

יפתח מלא מרץ ובעשייה תמידית, לצד מוטיבציה גבוהה לגדול וללמוד. הערך הגדול שמנהיג אותו בחייו הוא המקצועיות, ואיתה הוא קם בכל בוקר לעוד יום של עבודת שטח מלאת חיות.

דילוג לתוכן